Tesla X środek
Ciekawostki

Twoja Tesla zarabia gdy ty siedzisz w domu / biurze

3.46KCzytany

Tesla Miasto

Twoja Tesla zarabia gdy ty siedzisz w domu / biurze

Czy obliczyłeś ile kosztuje utrzymanie twojego samochodu ? Rata Leasingu, Ubezpieczenie, Przeglądy, Serwis itd… – Majątek.
A co by było gdyby twój samochód sam na siebie zarabiał ?
Jest taki pomysł twórcy najlepiej sprzedającego się samochodu elektrycznego jakim bez wątpienia jest TESLA.

Elon Musk na jednej z konferencji zasugerował że gdy tylko pojawią się odpowiednie regulacje dotyczące samochodów autonomicznych, uruchomi możliwość aby samochody TESLI zamieniały się w tzw. ROBOTAXI.

Tesla – taxi bez kierowcy – czyli samochód zarabia a siebie

Wracasz po trudnym dniu do domu, twoja Tesla jest naładowana w powiedzmy 60%, uruchamiasz funkcję Robo Taxi i w tedy twoja Tesla rusza na ulice jako Taxi bez kierowcy. Kierowcy szukający taxi zamawiają przejazd za pomocą specjalnej aplikacji, podobnie jak w UBERZE. Kamera zamontowana w samochodzie rejestruje zachowanie twoich pasażerów, a aplikacja pobiera płatności.

>> Czytaj także: Ciężarówka SEMi od TESLA coraz bliżej ?

Zyska nie tylko właściciel TESLI, ale też potencjalny klient.

Koszt przejazdu samochodem elektrycznym jest znacznie tańszy niż tradycyjnym spalinowym. Koszt przejazdu autonomiczną taksówką może być jeszcze niższy, kiedy w takim pojeździe nie będzie kierowcy. W rezultacie właściciel Tesli, zarabia a klienci Robo taksówek mają do dyspozycji tańsze źródło transportu.

Tesla

Elon Musk twierdzi ,że jedyną przeszkodą są regulacje prawne.

Tesla twierdzi że jest już gotowa na ten projekt. Trudno nie uwierzyć człowiekowi, który większość swoich pomysłów materializuje. Przykre jest jedynie, że taki pomysł rodem z filmów science fiction kolejny raz powstrzymuje biurokracja – ale spokojnie to tylko kwestia czasu. Mam nadzieję że będę mógł kupić taką teslę lub zwyczajnie skorzystać z robo taxi od Tesli wcześniej niż Musk wyśle pierwszego człowieka na Marsa.

>> ZOBACZ CENY TESLI na PORTALU doLeasingu.com

Zobacz jak to może wyglądać:

2 komentarze

Twój komentarz

Piotr Stebel

Piotr Stebel

Pasjonat i Miłośnik Motoryzacji.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI