Zapowiedzi

Mercedes EQA coraz bliżej – mamy już zdjęcia szpiegowskie

Mercedes EQA
Mercedes EQA - motooceny.pl
242Czytany

Elektryfikację SUV-ów Mercedes rozpoczął od Mercedesa EQC. Był to pierwszy samochód elektryczny mercedesa. Pierwszy ale nie ostatni.

Mamy zdjęcia szpiegowskie EQA – czy będzie rewolucja ?

Mercedes EQA - motooceny.pl
Mercedes EQA – motooceny.pl

2021 Mercedes-Benz EQA , nadchodzący mały elektryczny crossover firmy, wyjechał na ulice Niemiec na dalsze testy.

Możemy wyraźnie zauważyć kontury zamkniętej kratki, reflektory, które wyglądają podobnie pod względem wielkości i kształtu do GLA nowej generacji, lampy tylne prawdopodobnie połączone ze sobą poświetloną listwą i tablicę rejestracyjną na tylnym zderzaku.

Moc i Zasięg nowych jednostek napędowych w Mercedesie EQA

Mercedes EQA - motooceny.pl
Mercedes EQA – motooceny.pl

Oczekuje się, że niemiecki producent samochodów zaoferuje EQA z maksymalnie trzema silnikami elektrycznymi o mocy 201, 268 i 335 KM. Prawdopodobnie oferowane będą akumulatory o różnych pojemnościach, oferujące wybór między 60 a 110 kWh jednostek, zapewniając zasięg elektryczny w zakresie +/-400 km dla modelu podstawowego.

EQA, ma być wyposażony w najnowszy sprzęt wspomagający kierowcę. Osoby siedzące za kierownicą będą miały do ​​dyspozycji gadżety, takie jak półautonomiczny układ jezdny oraz najnowszy system multimedialny MBUX i cyfrowy zestaw wskaźników.

Premiera najnowszego projektu Mercedesa

Premiera EQA miała nastąpić tej jesieni, chociaż pandemia mogła opóźnić jej ujawnienie. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby Mercedes podniósł kurtynę przed końcem roku, a następnie na początku 2021 pokazał kolejny model EQB.

Mercedes EQA - motooceny.pl
Mercedes EQA – motooceny.pl

Twój komentarz

Piotr Stebel

Piotr Stebel

Pasjonat i Miłośnik Motoryzacji.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI