Zapowiedzi

JEEP WRANGLER z silnikiem 392 V8 HEMI ?

JEEP Wrangler 392 Hemi
1.16KCzytany

Jeep Wrangler – czy komukolwiek trzeba przedstawiać ten kultowy model ? Obecnie według wielu ,oraz moim skromnym zdaniem jako użytkownika tego samochodu – nie ma konkurentów. SUV kiedy tego potrzebujesz, terenówka kiedy musisz lub chcesz. Jeep jednak przygotowuje się na nadejście nowego modelu Forda.

ZOBACZ TEŻ: >>> Ford Bronco – kultowy model powraca w klasie Terenówek

Słyszymy coraz więcej, że nadchodzi wiele zmian w specyfikacji Wranglera. Po pierwsze, rok 2021 będzie rokiem elektrycznego Wranglera 4xe. Powinniśmy zobaczyć silnik 2.0l turbo w połączeniu z systemem eTorque i automatyczną 8-biegową skrzynią biegów. Ten system pozwoli na 50 km jazdy wyłącznie na silniku elektrycznym.

W nadchodzącej modyfikacji spodziewamy się przedniej kamery. Wielokrotnie w trakcie jazdy w terenie, słyszałem od swoich znajomych, rozjeżdżających teren, starymi zmotanymi terenówkami, że kamera cofania to fanaberia. Ale osobiście nie potrzebuję pilota aby na skarpie cofnąć maksymalnie do tyłu – kamera pełni taką funkcję. Informacja o dodatkowej parze oczu z przodu – to informacja która mnie cieszy…

Jeep Wrangler – cegła która poleci na skrzydłach V8 HEMI ?

Ale nie było by tego artykułu, gdybym miał się zapalić tylko informacją o przedniej kamerze, czy informacji o zastosowaniu jeszcze lepszych materiałów eksploatacyjnych w środku, lub jeszcze większych ekranów. Prawdziwym HIT-em jest plotka którą zapoczątkował zwiastun FCA, na którym na masce widać oznaczenie 392 HEMI Jeep Wrangler Rubicon

! Czy to zwiastuje V8 w Wranglerze ?

Gdyby plotki się potwierdziły – model który już teraz jest praktycznie nie do powstrzymania dostał by po prostu skrzydeł… Miłośnicy Off Road-u dzielą się na „całą resztę” , następnie miłośników NISSAN-ów i Fanów JEEP-a. Ci co nie kochają JEEPA twierdzą że Wrangler to „cegła” ! Niech tylko pojawi się V8 pod maską pokażę im że ta cegła potrafi latać – co wy na to ?

Chcesz kupić WRANGLERA >> ZOBACZ OFERTY <<

Przyszły rok wydaje się być wyjątkowo ekscytujący dla miłośników OFF ROAD-owych pojazdów. Czy to będzie wojna pomiędzy nowym Fordem ,a Wranglerem. Osobiście deklaruję – wchodzę w to ! A jeżeli silnik V8 nie będzie tylko plotką, jestem w stanie jechać po niego nawet do USA gdzie ma największe szanse na debiut.

2 komentarze

Twój komentarz

Piotr Stebel

Piotr Stebel

Pasjonat i Miłośnik Motoryzacji.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI