PremieryZapowiedzi

Jak będzie wyglądał nowy SUV Nissan Qashqai 2020

Nissan Qashqai 2020
329Czytany

Hit sprzedaży od Nissana zbliża się do zmiany swojego wizerunku. Premiera popularnych modeli każdej marki, a takim jest niewątpliwie Qashqai od Nissana budzą wiele emocji.

Jak będzie wyglądał nowy SUV Nisssan Qashqai 2020

Pierwsze spojrzenie portalu MotOOcena.pl Na nowego SUV-a od Nisssana, który został dostrzeżony w trakcie testów jeszcze przed oficjalną premierą

Nissan Qashqai 2020

Nissan Qashqai to niezwykle ważny samochód dla Nissana. To jeden z najpopularniejszych modeli Nissana. Qashqai trzeciej generacji który został dostrzeżony w bardzo mocnym kamuflażu, prawdopodobnie będzie kontynuował linię zgodnie z obecnym trendem, stylizującym nowe Crossovery na bardziej sportowe. Spodziewamy się cieńszych reflektorów z przodu, a osłona chłodnicy będzie większa. Spodziewamy się że Nissan Qashqai będzie szedł dodatkowo w kierunku zaprezentowanego na targach w Genewie (2019) samochodu koncepcyjnego o oznaczeniu IMQ.

Nie będzie elektrycznego Nissana Qashqai – to potwierdzone

Nissan potwierdził, że w gamie dostępnych silników nie będzie jednostek całkowicie elektrycznych. To nie jest szaleństwo ze strony marki ponieważ jak donosi Nissan – w pełni elektryczny silnik pojawi się w dedykowanym SUV-ie opartym na zupełnie nowej konstrukcji, która ma prawdopodobnie stanowić podstawę całej rodziny nowych samochodów elektrycznych od Nissana obejmującej segmenty B,C, i D, nie tylko dla Nissana ale również całej rodziny czyli Renault i Mitsubishi.

Nissan Qashqai 2020 Nissan Qashqai 2020 Nissan Qashqai 2020

Zamiast napędu całkowicie elektrycznego Nowy Qashqai zostanie wyposażony w gamę silników hybrydowych.

Silniki Nissana będą to dwie niezależne technologie. Jedna to znany już powszechnie system hybryd „plug-in” , a drugi to system hybrydowy Nissana nazwany ePOWER. Konstrukcja to szeregowy układ hybrydowy z silnikiem benzynowym, który działa jak generator do ładowania akumulatora, który następnie zasila silnik elektryczny.
Nissan dodatkowo zapowiada rozstanie z silnikami wysokoprężnymi, czy to będzie miało miejsce już teraz ? Czas pokaże !

Jak wam się podoba nowy Qashqai ?

Twój komentarz

Piotr Stebel

Piotr Stebel

Pasjonat i Miłośnik Motoryzacji.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI