Aktualności

Arteon Kombi – Wyciekły zdjęcia przed premierą

Arteon Kombi
773Czytany

Arteon Kombi (lub jak kto woli Shooting Brake), pojawił się przed światową premierą. To zdjęcia chińskiej wersji Volkswagena – MotoOcena.pl posiada wszystkie informacje na temat wycieku!

Arteon Kombi

Światowa premiera Arteon Shooting Brake ma się odbyć 24 czerwca 2020 r. – ale zdjęcia pojawiły się już na stronie „CarNewsChina.com” na Facebooku . Mówi się, że są to zdjęcia z bazy chińskiego Ministerstwa Przemysłu i Technologii Informacyjnych. Niemal równocześnie pierwsze odkryte obrazy elektrycznego VW ID.4 pojawiły się z tego samego źródła.

Zdjęcia Arteona Kombi pokazują wersję Alltrack. Wskazuje na to wyższy prześwit i plastikowe, czarne obwódki wokół kół. Chińska wersja Arteon Kombi ma starą nazwę CC na tylnej masce. Duży grill zajmuje prawie cały przód i wizualnie łączy się z diodowymi światłami do jazdy dziennej , które wydają się pochodzić od sedana. Tył samochodu według mnie wygląda znacznie ciekawiej niż przód.

Arteon Kombi Tył

>> SZUKASZ Volkswagena ARTEON – >>Zobacz Ceny<<

Białe kombi jest oznaczone znaczkiem „330 TSI”. Jest to dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 186 KM i momencie obrotowym 320 Nm. Arteon R-Line który też będzie miał swoją premierę, jest oznaczony jako 380 TSI. To ten sam silnik , ale o mocy 220 KM i 350 Nm. Są to jednak prawdopodobnie silniki zastrzeżone na rynek Chinski. W Europie zobaczymy prawdopodobnie – Czterocylindrowe silniki wysokoprężne i benzynowe o mocy wyjściowej od 150 do 280 KM.

Arteon Kombi

Czy waszym zdaniem nowy Arteon zagrozi pozycji Passata w wersji Kombi ? Myślę że niejeden przedstawiciel handlowy przesiadłby się z Passata do Arteona.

>>czytaj też: Skoda SUPERB tańszy odpowiednik dla Audi A6<<

Twój komentarz

Piotr Stebel

Piotr Stebel

Pasjonat i Miłośnik Motoryzacji.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI